Makale ve Sunum Hazırlama Danışmanlığı | Uzman Akademik Danışmanlık ve Tez Destek Merkezi
Makale ve Sunum Hazırlama Danışmanlığı
Üniversite öğrencilerinin veya akademik personellerin hayatlarında büyük öneme sahip olan, onların geleceklerini belirleyecek nitelikte olan Tez çalışmalarının son derece büyük bir özveri ile hazırlanması gerekmektedir. Öyle ki, öğrenciler veya akademik personeller bu çalışmalarını hayatlarının kalanında da kullanmaktadırlar. Kişilerin hem kendilerini en iyi şekilde geliştirmeleri ve gelecekte bu çalışmaları referans olarak kullanabilmeleri, hem de çalışma yapılan alandaki gelişmelerin önünü açmaları için Tez çalışmalarını profesyonelce gerçekleştirmeleri gerekmektedir.
 
Kişiler bazen bu çalışmaları yoğun olduklarından dolayı veya konunun kapsamından dolayı tek başlarına yapamamaktadırlar. Böyle durumlarda firmamız, kişilere profesyonel destekler sunarak onların amaçlarına en iyi şekilde ulaşmalarını sağlamaktadır. Geçmişten günümüze pek çok bireyin akademik çalışmalarına katkıda bulunan firmamızda Hazır Makale ve daha pek çok çalışma imkanı bulunmaktadır. Çalışmalar kesinlikle özgün çalışmalar olup, herhangi bir şekilde internetten alınan ve kopyala – yapıştır yöntemi ile sisteme yüklenen çalışmalar sistemde bulunmamaktadır. Bu alanda yapılan çalışmaların öneminin bilincinde olan personellerimiz sayesinde her geçen gün daha iyi çalışmalar ortaya çıkartmaktayız.
 
Öğrencilerin bir diğer eksik noktası da Makale Nasıl yazılır konusunda yeterli bilgiye sahip olmamalarıdır. Uzun süredir çeşitli alanlarda faaliyet gösteren kaliteli ekibimiz sayesinde tez ve ödev yazım kurallarını, makale yazım kurallarını, referansları vb. gibi önemli noktaları dikkate alarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bu sayede kısa sürede kişilerin tercih noktası olmuş durumdayız.
 
Akademik hayatımız ve iş hayatımız boyunca, tez, proje, ödev gibi birçok zaman sunum hazırlamak ve sunum yapmak durumunda kalıyoruz. Sunum hazırlama teknikleri üzerinde profesyonel olarak hizmet sunan ekibimizle harika sunumlar hazırlayabilirsiniz.
 
Sunum hazırlarken, M. Powerpoint ile çalışıyorsanız yazı tipi ve büyüklüğüne dikkat etmeniz gerekmektedir. Başlıklar için ideal yazı tipi 44 font, alt başlıkların ise 30-32 font olabilir. Her slaytın tek konuyu içermesi, zemin renginin koyu ve yazıların açık net bir şekilde yazılmalıdır. Yazım ve dilbilgisi kontrolü sağlanmalıdır. mümkün olduğunca göze hitap eden ve net bir şekilde okunan görsellerin olması çok önemlidir. Özellikle belirtmek istediğiniz kısımları farklı renklerde altı çizili vb. gibi gösterebilirsiniz. Seçeceğiniz tasarım projenizin hedef kitlesine uygun olmalıdır. Slayt geçişleri dikkat dağıtıcı yada tutarsız olmamalıdır. Yazdığınız metinler ekranda kolaylıkla okunabilecek bir şekilde hazırlanmalı.
 
Tüm sunum boyunca çalışmanızla ilgili vereceğiniz mesaj dinleyici kitlenizin olumlu etkilemelidir.
Hemen Ara
WhatsApp